+380(68) 005 01 01
Корзина

4 года работы

6500 товаров в наличии

45 брендов

  • KFD ZMA Mg Zn B6 120 таблеток

KFD ZMA Mg Zn B6 120 таблеток


  • 220 грн.

- +
Описание

Цинк - мікроелемент, який входить до складу ферментів і гормонів і бере участь практично у всіх життєвоважливих процесах в організмі. Разом з вітаміном В он покращує увагу, пам'ять, настрій, нормалізує роботу мозочка, а також сприяє стабілізації функцій нервової системи, бере участь у виробленні статевих гормонів і підвищує активність сперматозоїдів, нормалізує процес окислення жирів і стабілізує склад цукру в крові.


Магній необхідний для ефективного функціонування нервів і м'язів, для перетворення цукру крові в енергію. Магній підтримує здоровий стан зубів, допомагає попередити відкладення кальцію, нормалізує діяльність серцево-судинної і ендокринної систем організму, функції головного мозку, надає допомогу при виведенні токсинів і важких металів.


Вітамін В6 сприяє нормальному засвоєнню білка і жиру, перетворенню триптофану в ніацин, допомагає запобігати різні нервові і шкірні розлади, сприяє правильному синтезу нуклеїнових кислот, що перешкоджають старінню.

Переваги KFD Mg + Zn + B6:

- поліпшення обміну речовин і функціонування м'язів, кісток і суглобів

- сприятливий вплив на підтримання гомеостазу

- прискорене відновлення після тренування

- краща якість сну

Вміст поживних речовин в 1 порції (3 таблетки):

Магній (цитрат магнію)
375 мг іонів магнію (100% *)
Цинк (лактат цинку)
15 мг іонів цинку (150% *)
вітамін B6
2 мг (143% )

Інгредієнти:

солі магнію, лактат целюлози, цинк, магнієві солі жирних кислот, діоксиду кремнію, піридоксин гідрохлорид (вітаміну B6), гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь, тальк, діоксид титану, кармін, моноолеат поліоксиетилен, барвник.

Спосіб застосування та дози:

Приймати одну порцію продукту (3 таблетки) в день, запиваючи достатньою кількістю води. Перед застосуванням проконсультуйтеся зі своїм тренером або кваліфікованим лікарем. Не приймати при алергії на будь-який компонент препарату. Не перевищувати рекомендовану денну дозу. Харчова добавка не повинна замінювати різноманітне і збалансоване харчування. Рекомендується дотримуватися збалансованої дієти і вести здоровий спосіб життя. Не приймати при вагітності і годуванні груддю. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці при температурі нижче 25 ° C. Берегти від дії морозу та прямого сонячного проміння. Вжити до дати, зазначеної на упаковці.

Отзывы покупателей (0)
Написать отзыв
    Плохо           Хорошо